Türkiye'nin Elektrik ve Güvenlik Malzemeleri Toptancısı
Türkiye'nin Elektrik ve Güvenlik Malzemeleri Toptancısı
Sepetim 0,00 TL
İade Politikası

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Yetkili kişiden, ücretsiz gönderi için  iade gönderi kodu almayı unutmayınız.Üretici hatalı ürünler, karşı ödemeli olarak sadece Yurt İçi Kargo ile gönderiler için geçerlidir.(DİKKAT: Diğer kargo firmalarından gönderilen kargolar karşı ödemeli olarak teslim alınmamaktadır.Bu yüzden, oluşabilecek masraflardan & sorunlardan firmamız sorumlu tutulamaz.) Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. 

İade yada değişim yapılmak istenen ürün 14 GÜN İÇİNDE, fabrikasyon yada x24guvenlik.com dan kaynaklı olmaması halinde gidiş-geliş kargo ücretleri müşteri (alıcı ) tarafından ödenir. ( Ücretsiz kargo ile gönderilen ürünlerin satışı gerçekleşmediği takdirde aynı şekilde gidiş-geliş kargo ücretleri alıcıdan tahsil edilir.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et